آراد برندینگ
خانه / تشک / قیمت انواع تشک تخت خواب

قیمت انواع تشک تخت خواب

قیمت انواع تشک تخت خواب به دلیل نوسانات بسیار زیاد موجود در بازار به طور کامل مشخص نیست و قیمت این محصول هر لحظه بالا و پایین می شود. علاوه بر این ارائه دهندگان تشک تخت پنبه ای درصدهای سود متفاوتی را روی کالای خود می‌کشند و آن را به مشتریان عرضه می کنند که این امر نیز موجب می‌شود تا قیمت نهایی این کالا متفاوت شود. 

قیمت انواع تشک تخت خواب

مشخصات انواع تشک نوزاد

مشخصات انواع تشک نوزاد از آن جایی که نوزاد دارای بدن حساسی است، به همین خاطر لوازم نوزاد باید با دقت و ظرافت کامل تهیه شود تا نوزاد در حین استفاده از آنها دچار مشکل نگردد. یکی از لوازم پرکاربرد و پرمصرف برای نوزاد تشک می باشد.

به طور کلی انواع مختلفی از تشک برای نوزاد در بازار وجود دارد که مشتریان می توانند به تناسب بودجه و نیازی که دارند یکی از این انواع مختلف را انتخاب و خریداری نمایند. از جمله تشک های نوزادی موجود در بازار می‌توان به تشک های ابری، فنری، طبی فنری و تشک های ارگانیک اشاره نمود.

هر یک از تشک های نام برده شده در جایگاه خود دارای کاربرد ویژه ای می باشند. مثلاً در نخستین ماههای تولد نوزاد که نوزاد دارای وزن کمی است و بدن او از انعطاف بسیار بالایی برخوردار است، بهتر است از تشکهای سفت و کوچک استفاده شود. معمولاً این تشک ها دارای هزینه پایینی هستند.

ولی پس از گذشت ۶ ماه از تولد کودک، بدن او فرم گرفته و استخوان های او کاملاً شکل گرفته‌اند و نوبت به جایگزین کردن تشک های دیگر برای نوزاد می باشد. در این مرحله از تشک های فومی یا اسفنجی برای نوزادان استفاده می شود.

بهتر است بدانید که تشکهای فومی که وزن آنها سنگین تر می باشد دارای کیفیت بهتری هستند. علاوه بر این، این نوع تشک ها به هنگامی که آنها را فشار می دهید به سرعت به حالت اولیه خود برمی گردند.

تشک های فنری نیز تشک های مناسبی هستند که برای نوزاد مورد استفاده قرار می گیرند. در تولید این تشک ها معمولاً در قسمت داخلی آن ها از سیستم فنربندی استفاده شده است. تشک های فنری به تشک های طبی نیز معروفند و فنر های به کار رفته در آنها به صورت متصل و منفصل می باشد.

عرضه کنندگان برتر تشک تخت خواب

عرضه کنندگان برتر تشک تخت خواب یکی از عرضه کنندگان برتر تشک تخت طبی وب سایت ما می باشد که این کالا را به صورت اینترنتی به فروش می رساند. البته فروش تشک تخت خواب، به دو صورت انجام می شود که این روش ها شامل فروش حضوری و فروش آنلاین می شود. ولی ترجیح فروشندگان و مردم خرید از سایت ها می باشد. چرا که در این صورت هر دو سمت معامله، کار خرید و فروش را به راحتی انجام می دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: خانم انتصاری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120677104
شماره فکس: 02189782996
پست الکترونیکی: e.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار تجاری تشک مسافرتی دو نفره

تشک ها کاربرد های زیادی دارند و برای هر خانواده ایی لازم هستند. تولید کنندگان برای راحتی مشتریان به هنگام مسافرت، نوعی از تشک های مسافرتی را به صورت های تک نفر

دیدگاهتان را بنویسید

آراد برندینگ