آراد برندینگ
خانه / تشک / نمایندگی فروش تشک مسافرتی پشمی

نمایندگی فروش تشک مسافرتی پشمی

تشک مسافرتی پشم نوعی وسیله خواب می باشد که در ابعاد و سایز های مختلف تولید می شود و در دو نوع تک نفره و دو نفره به فروش می رسد. فروشندگان زیادی در این زمینه فعالیت دارند و با قیمت ارزان تری محصولات خود را عرضه می کنند. فروش عمده در بسیاری از شرکت های بزرگ و نمایندگی ها انجام می شود. نمایندگی های فروش این روش را بهترین گزینه می دانند.

نمایندگی فروش تشک مسافرتی پشمی

آشنایی با انواع تشک سفری

آشنایی با انواع تشک سفری

انواع تشک سفری به دست تولید کنندگان داخلی و خارجی ساخته می شود که هر کدام دارای برند و کیفیت متنوعی می باشند و با نرخ جداگانه ای در بازار عرضه می شوند. برخی از مدل ها به صورت ارتجاعی می باشند، یعنی مواد اولیه آن از اسفنج تشکیل شده است.

مدل های درجه یک از سفتی و نرمی یکسانی برخوردار هستند و دارای فنرهای مختلفی می باشند. ابعاد و ارتفاع این محصول طبق استاندارد های بین المللی می باشد و تولید کنندگان تمام این عوامل را در نظر گرفته اند. بهترین کالا ها برندهای شناخته شده ای دارند، بنابراین برای بهبود بیماری های ستون فقرات بهتر است نمونه هایی را انتخاب کنید که سال هاست در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می شوند

نکاتی مهم در تعیین قیمت تشک مسافرتی پشمی

نکاتی مهم در تعیین قیمت تشک مسافرتی پشمی

قیمت تشک سفری پشمی بر حسب جنس و کیفیت کالا مشخص می شود. تولید کنندگان به خوبی از نرخ مواد اولیه که در ساخت این محصول به کار رفته با اطلاع می باشند، بنابراین به راحتی می توانند هزینه های اصلی این وسیله را تعیین کنند. قیمت های جدید بسیار نامشخص و متغیر می باشند به طوری که اغلب فروشندگان اجناس خود را به نرخ روز محاسبه می کنند.

 در گذشته قیمت اصلی محصولات به خوبی بر روی هر بسته درج می شد تا مصرف کنند بر حسب توان مالی خود اجناس را تهیه نماید. امروزه با ورود ارزهای جدید به کشور مشکلاتی در سطح بازارهای داخلی به وجود آمده بیشتر ارگان ها را تحت تاثیر قرار داده و حجم داد و ستد را تا حد زیادی کاهش داده است.

در بازارهای داخلی از ثبات و یکنواختی هزینه ها خبری نیست و تولیدی ها کالای خود را هر لحظه با نرخ به روز تری عرضه می کنند، که این کار قدرت خرید را در مشتری کاهش می دهد و باعث به وجود آمدن رکود اقتصادی می شود. اگر این روال ادامه دار باشد بازار معاملات رونق خود را از دست می دهند و محصولات در انبارها باقی می مانند، که این کار به نفع هیچ ارگانی نمی باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: خانم انتصاری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120677104
شماره فکس: 02189782996
پست الکترونیکی: e.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار تجاری تشک مسافرتی دو نفره

تشک ها کاربرد های زیادی دارند و برای هر خانواده ایی لازم هستند. تولید کنندگان برای راحتی مشتریان به هنگام مسافرت، نوعی از تشک های مسافرتی را به صورت های تک نفر

دیدگاهتان را بنویسید

آراد برندینگ