آراد برندینگ
خانه / پتو / فروش پتو به صورت عمده | عرضه پتو به صورت کیلویی

فروش پتو به صورت عمده | عرضه پتو به صورت کیلویی

آیا مراکزی را می شناسید که به فروش پتو عمده بپردازند؟ ما به شما بهترین مرکز در این زمینه را معرفی خواهیم کرد. مجموعه پیش رو یکی از چند مرکز معتبر و برتری است که به فروش پتو به صورت عمده با بهترین شرایط پرداخته است. علاوه بر این، در این مرکز که به عرضه پتو به صورت کیلویی پرداخته است، شما می توانید این نوع از پتو ها را نیز با بهترین قیمت مورد سفارش و تهیه قرار دهید. ضمن این که از تحویل سریع سفارشات خود نیز بهره مند خواهید شد.

فروش پتو به صورت عمده | عرضه پتو به صورت کیلویی

مرکز فروش عمده پتو در تهران

مرکز فروش عمده پتو در تهرانمراکز بسیاری را در تهران می توان یافت که به فروش عمده پتو در تنوع فراوان و برند های متعدد و مطرح پرداخته اند. از جمله این مراکز، بازار صالح آباد تهران می باشد که مرجع تخصصی فروش و تامین انواع پتو در کل کشور به شمار می رود.
در این بازار که به عنوان یکی از چند مرکز برتر در حوزه فروش عمده پتو شناخته شده است، می توان انواعی از این گروه از پتو ها را مورد خریداری با بهترین قیمت قرار داد:

 • پتو های ایرانی
 • پتو های خارجی

البته نکته ای که باید ذکر کرد، این است که مراکز فوق ترتیبی را داده تا خریدارانی که در نقاط دور تر کشور ساکن هستند، بتوانند از طریق سایت های معتبر فروش که به این بازار ها وصل هستند، سفارشات مورد نیاز خود از انواع پتو را به ثبت برسانند.
بنابراین امکان خرید پتو از این مراکز برای همه خریداران به راحتی میسر شده و در نتیجه تامین نیاز آن ها از این کالا، به بهترین شکل ممکن انجام خواهد گرفت.

واردات بهترین پتو های خارجی

واردات بهترین پتو های خارجیدر حیطه کالایی همچون پتو، از نمونه های وارداتی آن گرفته تا نمونه های داخلی، در بازار فروش موج می زند. در خصوص پتو ها وارداتی اگر بخواهیم بیشتر بگوییم، باید عنوان داشت که این نوع پتو ها نیمی از بازار پتو را به دست گرفته اند.
در هر حال در گرایش و انتخاب برخی از خریدارانی که پتو های خارجی را بیشتر می پسندند، نمی توان دخالتی کرد. البته که در کنار واردات، صادرات عمده پتو نیز از کشور ما به وفور اتفاق می افتد.

صادرات و واردات در عرصه معاملات تجاری گسترده، همیشه وجود داشته و دارند و چه بسا که تقویت هر یک از بازار ها را نیز موجب شده اند. در هر حال در حوزه واردات پتو های خارجی؛ تولید کنندگان ما سعی نموده اند که بهترین پتو های خارجی را به بازار کشور وارد نمایند. یکی از بهترین مارک پتو های خارجی، پتو سنفیلا می باشد.
این پتوی وارداتی و خارجی، از جهت مشخصات ظاهری و همینطور کیفیتی، در درجات ممتازی قرار گرفته است و نیاز همه خریداران را به بهترین نحو مرتفع خواهد ساخت.

پرفروش ترین برندهای پتو در بازار ایران

پرفروش ترین برندهای پتو در بازار ایراندر بازار ایران، پتو مبادلات خرید و فروش بسیاری را به پا ساخته است. به طوری که هم در سطوح کلی و هم در سطوح جزیی، خریداران بسیاری را می بینیم که متقاضی آن ها می باشند.
البته حقیقتی که وجود دارد، این است که برخی از پتو هایی که با برند یا مارک های معروف ظاهر شده اند و یا از جنبه های کیفیتی، ممتاز به نظر می رسند، در گروه پر فروش ترین ها جای گرفته اند.
اگر بخواهیم به برخی از پرفروش ترین برند های پتو در بازار کشور اشاره کنیم، قطعاٌ این برند، بهترین گزینه برای معرفی به خریداران خواهند بود:

 • پتو رویال
 • پتو نیکو بافت
 • پتو سروین
 • پتو نرمینه

قابل ذکر است که پتو های فوق علاوه بر اینکه در بازار فروش ایران بسیار محبوب و پر مشتری ظاهرشده اند، بلکه در بازار های جهانی نیز همچون نگینی می درخشند و بنا براین توجه مشتریان خارجی بسیاری را نیز به خود جلب ساخته اند.

نمایندگی فروش انواع پتوهای وارداتی

نمایندگی فروش انواع پتوهای وارداتیآیا راهی مطمئن را می شناسید که از طریق آن بتوانید پتو های وارداتی درخواستی خود را تهیه نمایید؟ ما به شما خواهیم گفت که این راه مطمئن چیست و یا کجاست.
نمایندگی های فروش از مطمئن ترین راه ها و یا مراکز برای عرضه انواع پتو از جمله پتو های وارداتی می باشند. این نمایندگی ها همانطور که از نامشان پیداست، نماینده فروش انحصاری شرکت های تولید کننده پتو هستند که هر یک با نام تجاری یا برند خاصی فعالیت می کنند.

مطمئناٌ یک نماینده فروش از یک شرکت تولید کننده معتبر، قابل اعتماد تر بوده و به همین جهت می توان توسط آن، هر نوع پتو اعم از پتو های وارداتی را مورد سفارش و تهیه قرار داد. ضمن اینکه باید گفت نمایندگی های فروش انواع پتو های وارداتی، به منظور خدمات رسانی بهتر و وسیع تر، حضور خود را در سایت های معتبر فروش نیز نشان داده اند.
بنا براین می توانید با مراجعه به این سایت ها که سایت پیش رو نیز یکی از آن هاست، انواع پتو هایی با این مشخصات و شرایط را در لیست خرید خود اضافه نمایید:

 • انواع پتو وارداتی با برند های جهانی و مطرح
 • انواع پتو وارداتی با بهترین و متنوع ترین طرح و مدل
 • پتو وارداتی با درجه کیفیت ممتاز
 • پتو وارداتی با ضمانت نامه اصل کالا
 • پتو وارداتی با قیمت نمایندگی و بسیار مناسب

بازار پتو مسافرتی با نازل ترین قیمت

بازار پتو مسافرتی با نازل ترین قیمتبازار فروش پتو که در راس بازار انواع محصولات دیگر قرار گرفته است، بازاری است آکنده از پتو های متنوع که هر یک کاربرد های فراوانی را به خود اختصاص داده و با بهترین کارایی نمایان گشته اند. در این بازار، بیشترین پتویی که توجه عمده خریداران را جلب کرده، پتو مسافرتی است.
این پتو نسبت به سایر پتو ها قیمت مناسب تری را دارا بوده و البته با وجود مزایای دیگری که در کنار قیمت آن مشاهده می شوند، فروش گسترده ای را رقم زده است.

بنا براین با مراجعه به هر یک از مراکز متعدد موجود در این بازار ها، چه مراکز حضوری و چه مراکز اینترنتی، می توان طیف وسیعی از پتو مسافرتی را دید و متناسب با نوع سلیقه و همچنین بودجه، تعدادی را انتخاب نمود.
قطعاٌ اگر از بهترین مراکز فروش عمده پتو، نسبت به تهیه پتو مسافرتی اقدام کنید؛ می توانید چنین پتو هایی را نیز تحویل گرفته و در نهایت از خرید محصولات مناسب خود، خرسندی کامل را کسب نمایید:

 • پتو مسافرتی در انواع یک نفره و دو نفره با بهترین جنس
 • پتو مسافرتی در بهترین برند ها
 • پتو مسافرتی با زیباترین و به روز ترین طرح ها و نقش ها
 • پتو مسافرتی با نازل ترین قیمت

خرید مرغوب ترین پتو های خانگی

خرید مرغوب ترین پتو های خانگی اگر خواستار خرید مرغوب ترین پتو از نوع پتو خانگی گرفته تا هر نوع دیگری می باشید، می توانید از مراکز فروش عمده متعددی که در مسیرتان قرار می گیرند، اقدام کنید. اما راهی را به شما نشان خواهیم داد که بدون شک هم سرعت بیشتری از فرآیند خرید را شامل حالتان ساخته و هم شما را با ابعاد جدیدی از خرید که شاید با خرید های حضوری نتوان آن ها را دید، مواجه می سازد.

خرید اینترنتی پتو از جمله راه هایی است که می توانید توسط آن به بهترین و مرغوب ترین پتو های خانگی دست پیدا کنید. البته اگر این کار را از طریق مراجع معتبر فروش انجام دهید.
بنا براین با خرید پتو های خانگی از راهی گفته شد، می توانید مرغوب ترین آن ها را که در بر دارنده این مشخصات می باشند؛ به راحتی و با سرعت هرچه بیشتر تهیه نمایید:

 • پتو های خانگی مرغوب، با وجود برخورداری از بهترین الیاف یعنی الیاف پنبه ای، در بر گیرنده نرمی و لطافت خاصی می باشند.
 • این نوع از پتو ها کیفیت فوق العاده ای را دارا بوده و تا سال ها دوام می آورند.
 • وزن سبکی را به خود اختصاص داده اند.
 • به هیچ وجه کرک نمی دهند.
 • ضد حساسیت می باشند.
 • همچنین دارای ثبات رنگ و ظاهر بعد از بار ها شستشو نیز می باشند.

شرکت پخش انواع پتو های یک نفره و دونفره

شرکت پخش انواع پتو های یک نفره و دونفرهیکی دیگر از بهترین راه هایی که توسط آن ها می توان اقداماتی مطمئن در راستای تهیه کالایی همچون پتو را انجام داد، مراجعه به مرکز پخش پتو می باشد. این مراکز نیز زیر نظر مراکز تولید کننده فعالیت داشته و تولیدات انجام شده از پتو را گاهاٌ به خریداران به صورت مستقیم عرضه می دارند.

لذا خریدارانی که در پی ثبت سفارشات عمده خود از پتو با بهترین قیمت ممکن می باشند؛ می توانند از این مسیر اقدام کنند.
در شرکت های پخش، علاوه بر عرضه مستقیم و ارزان انواع پتو که بسیار متنوع نیز می باشند، می توان پتو هایی تحت این نمونه ها را با بهترین ظاهر و کیفیت دریافت نمود:

 1. پتو یک نفره
 2. پتو دو نفره

البته که توسط مراکز فوق، امکان دسترسی به چنین پتو هایی که جنسی عالی را به همراه داشته و یا از نظر مارک و برند؛ جزو بهترین ها محسوب می شوند، وجود دارد:

 • پتو کودک اکریلیک
 • پتو نوزاد پلی استر
 • پتو ژله ای سروین
 • پتو رویال سنگین

لیست قیمت انواع پتو در بازار

لیست قیمت انواع پتو در بازار پتو به مانند هر محصول دیگری، ابعاد متفاوتی را شامل می شود. یعنی ابعادی که می گوییم، اینگونه است که به عنوان مثال از یک پتو، هم نوع ایرانی اش در بازار موجود می باشد و هم نوع خارجی اش.
پس در این حالت می توان مشاهده کرد که قیمت پتو خارجی نسبت به پتو ایرانی، حالا با توجه به وجود یک سری از دلایل، بیشتر می باشد. یا اینکه پتو های موجود در مراکز فروش، هم به صورت کیلویی و هم به صورت بسته بندی به فروش می رسند.

در این حالت نیز قیمت پتو کیلویی، از نوع دیگر یعنی بسته بندی بسیار ارزان تر است. چرا که در این نوع، پتو های معیوب، البته دارای عیب های ظاهری ناچیز به فروش می رسند که اصلاٌ با چشم قابل تشخیص نیست.

از نظر برند نیز می توان مثال برای پرتو نرمینه، پتویی برتر با برندی نام آشنا را مثال زد. در این حالت قیمت پتو نرمینه از سایر برند هایی که ممکن است ناشناخته باشند؛ بیشتر می باشد.

عمده فروشی بهترین پتو های کودک و نوجوان

عمده فروشی بهترین پتو های کودک و نوجواندر مراکز عمده فروشی پتو که مرکزی مملو از پتو های متنوع با کیفیت و طرح و مدل های بی شمار می باشند؛ کاملاٌ خریداران دارای آزادی در انتخاب خواهند بود. چرا که در این نوع مراکز، پتو هایی متناسب با انواع سلیقه ها موجود می باشند که دیگر خریداران نگران اینکه ممکن است مدل انتخابی شان را نتوانند تهیه کنند، وجود نخواهد داشت. بنابراین با خاطری آسوده به این مراکز مراجعه کرده و در نتیجه دست به انتخاب می زنند.
در نهایت هم از بابت اینکه می توانند پتو هایی با مدل دلخواه خود و از همه مهم تر با قیمت عمده و فوق العاده مناسب را پیدا کنند؛ نتیجه رضایت بخشی از خرید را کسب خواهند نمود.
بنا براین می توان گفت که برترین عمده فروشی ها از جمله همین مجموعه، از عهده فروش انواع پتو از نظر برند و سایر مشخصه ها مانند این موارد پرداخته و می توانند نیازتان را به نحوی مطلوب تامین سازند:

 • فروش پتو نوجوان از نظر مصرف کنندگان پتو با رده سنی خاص
 • فروش پتو نیکو بافت از نظر برند
 • فروش پتو یک نفره و دو نفره از نظر تعداد نفرات
 • فروش پتو سه بعدی از نظر مدل
 • و …

خریدار انواع پتو های برجسته درجه یک

خریدار انواع پتو های برجسته درجه یکپتو های برجسته از سری پتو های منحصر بفرد و درجه یکی هستند که جدیداٌ به بازار فروش ورود یافته اند. این پتو ها از هر بعدی که در نظر بگیرید، خاص و بی نظیر می باشند.
چه از شکل ظاهری که به طرح و مدل های فوق العاده جذاب تقسیم شده و چه از نظر کیفیت که به درجات عالی و عالی تر طبقه بندی می گردند.

برای مثال یکی از پتو هایی که در گروه این پتو ها جای گرفته و می تواند گزینه ای ایده آل و کاملاٌ تمام عیار برای خریداران به شمار رود، پتو سوپر برجسته می باشد.
این نوع پتو را می توان هم اکنون در بسیاری از مراکز اختصاصی فروش مانند نمایندگی هایی که با برند های معتبر همکاری دارند مانند نمایندگی پتو نرمینه مشاهده کرد.

پتو سوپر برجسته نرمینه یکی از ممتاز ترین پتو هایی است که حسابی در بازار خودنمایی می کند.
برای این پتو می توان چنین مشخصات بارزی را بیان داشت:

 • پتویی کاملاٌ زیبا با رنگبندی های زیاد
 • از پتو های تهیه شده از نخ اکریلیک درجه یک
 • پتوی متشکل از جنس پلی استر و فوق العاده خوب

فروشگاه اینترنتی انواع پتوهای خارجی

فروشگاه اینترنتی انواع پتوهای خارجیفروشگاه های اینترنتی با رواج فوق العاده خود، تبدیل به یکی از بازار های ثابت انتخابی بین خریداران شده اند. در بهترین فروشگاه های اینترنتی، انواعی از پتو های خارجی با مشخصات اعلا و بسیار خوبی موجود بوده که فرصت یک انتخاب مطلوب را به خریداران می دهد. به عنوان مثال در همین مرکز که خود نوعی فروشگاه اینترنتی نیز محسوب می شود؛ می توان انواع پتو خارجی را با برند هایی کاملاٌ پرفروش دید و پسندید.

مانند پتو سنفیلا که پتویی فوق العاده ویژه برای خریداران خاص پسند به شمار می رود. با افزایش تعداد سفارشاتتان از این پتو و از همینجا، تخفیفات فوق العاده ای برای شما اعمال شده و در نتیجه منجر به کاهش قیمت پتو سنفیلا به هنگام خرید خواهد شد.

عرضه عمده انواع پتوهای نوزادی

عرضه عمده انواع پتوهای نوزادیکارخانه پتو یزد و بسیاری از کارخانجات پر تلاش و پر سابقه کشورمان، عرضه عمده و همچنین انبوهی از پتو را به داخل بازار و حتی به خارج از کشور انجام داده اند. در واقع محبوبیت پتوی ایرانی نزد همه، به ویژه خریداران خارجی زبانزد بوده و در نهایت منجر به فروشی جهانی از این کالا شده است.
بنا براین اگر قصد خریداری انواع پتو از جمله پتو های نوزادی را دارید، می توانید به کارخانجات مذکور مراجعه کرده و از آن ها سفارشات خود را بخواهید. یا اصلاٌ از همینجا که با کارخانجات تولید کننده متعددی از جمله کارخانجات یزد در ارتباط بوده و کالا هایشان را به فروش می رسانند، می توانید هم پتو های نوزادی متعدد و زیبایی را تهیه کرده و هم از بهترین سطح قیمت پتو نوزاد بهره مند شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: خانم انتصاری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120677104
شماره فکس: 02189782996
پست الکترونیکی: e.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده پتو نوزادی شادیلون با قیمت ارزان

آیا با سازنده پتو نوزادی شادیلون برخورد کرده اید و تا به حال، خرید هایی را انجام داده اید ؟  در این راستا اجناس مذکور فروشهای زیادی را به خود اختصاص داده اند. د

دیدگاهتان را بنویسید

آراد برندینگ